Czosnek ozdobny MILLENIUM

5.0


szt.
Formy płatności
Czas realizacji
- 7 dni roboczych
Dostawa
- 19,90 zł
Kontakt

Cechy produktu

Wysokość sadzonki
15 - 20 cm
Pojemnik
C2
Wysokość docelowa
40 - 50 cm
Barwa liści
Zielona
Stanowisko
SłonecznePółcieniste
Barwa kwiatów
Fioletowa
Termin kwitnienia
LipiecSierpień
Maksymalnie w paczce
10

Opis produktu

⭐️Więcej informacji

Czosnek 'Millenium' (Allium 'Millenium') jest atrakcyjną, wieloletnią odmianą czosnku ozdobnego, która wyróżnia się na tle innych odmian swoimi dekoracyjnymi, intensywnie fioletowymi kwiatostanami. Kwitnie w późnym lecie, zazwyczaj w lipcu i sierpniu, co sprawia, że jest cennym dodatkiem do ogrodu w okresie, gdy wiele innych roślin już przekwita. 'Millenium' osiąga wysokość około 40-50 cm i charakteryzuje się zwartym, kulistym pokrojem kwiatostanów umieszczonych na sztywnych, prostych łodygach.

⛅️Warunki uprawy

Czosnek 'Millenium' preferuje stanowiska słoneczne do lekko cienistych z dobrze drenowaną, żyzną glebą. Jest to odmiana odporna na suszę, co czyni ją idealną do uprawy w różnorodnych warunkach klimatycznych, w tym w ogrodach o niskich wymaganiach wodnych. Roślina ta jest również odporna na większość szkodników i chorób, co sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji. 'Millenium' dobrze znosi zimowe warunki w większości stref klimatycznych.

✨Zastosowanie

Czosnek 'Millenium' jest doskonałym wyborem do nasadzeń grupowych w rabatach bylinowych, ogródkach skalnych czy jako element wypełniający w mieszanych pojemnikach ogrodowych. Dzięki intensywnym, fioletowym kwiatom, stanowi piękny akcent kolorystyczny w ogrodzie, a jego późne kwitnienie pozwala na przedłużenie sezonu dekoracyjnego. Roślina ta może być również wykorzystana do tworzenia niskich żywopłotów lub jako atrakcyjna obrzeża w ogrodzie. Dodatkowo, czosnek 'Millenium' przyciąga motyle i inne owady zapylające, wspierając bioróżnorodność w ogrodzie.


Wielkość sadzonek jest zmienna i uzależniona od pory roku i fazy rozwojowej rośliny. Na wiosnę, krzewy oraz drzewa mogą nie mieć liści, a byliny - części nadziemnej. Dbając o prawidłowy rozwój, niektóre sadzonki są przycinane, aby lepiej się rozkrzewiały i zyskiwały na masie zielonej. Latem, w wysokich temperaturach, rośliny mogą czasem zwiędnać i tracić wigor. W takim przypadku zalecamy obfite podlanie rośliny po posadzeniu.

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Jeśli masz ten produkt, możesz pomóc innym kupującym dokonać odpowiedniego wyboru, dodając swoją opinię.
Najpierw musisz się zalogować lub kliknąć link do wystawiania opinii z maila.

Opinie weryfikujemy dowodem zakupu, dzięki czemu masz pewność, że klienci zapoznali się z tym produktem
Piękny czosnek, czekamy na kwitnięcie, PIEKNY, zdrowa sadzonka, zgodnie z opisem polecam, Ładna sadzonka, wszystko zgodnie z opisem, czekamy na kwitnienie !, Sadzonki ładne , zdrowe, wszystko ok, wszystko zgodnie z opisem. polecam sadzonki, Czekam na kwitnienie, bo co teraz mogę powiedzieć, Produkt dobrze zabezpieczony. Zgodnie z opisem. Polecam, Zdrowa sadzonka. Godna polecenia, super sadzonka!, OK, Niestety nawet 1 gwiazdka to zbyt wiele. Sadzonki dotarły zgniecione. Dodatkowo sadzonki są bardzo małe i kiepskie, zupełnie nie takie jak te prezentowane na stronie. Firma nie reaguje na przesłane reklamacje, kasuje opinie odnośnie produktów, pokazuje jedynie opinie 5-gwiazdkowe. Próby skomentowania na Facebooku skończyły się zablokowaniem mnie i oczywiście komentarze nie zostały wyświetlona. Uwaga na tę firmę, to oszuści.

Zapisz się do Newslettera!

I otrzymaj kod rabatowy -10% na swoje pierwsze zakupy

Kontakt

506 307 713

sklep@internetowyogrod.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 13:00

Social Media

Facebook

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przesyłki nadawane dzięki

GLS

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop