Bestsellery
Jodła KAUKASKA 140-160 cm
Jodła KAUKASKA 140-160 cm
129,00 zł
szt.
Jodła KAUKASKA 160-180 cm
Jodła KAUKASKA 160-180 cm
149,00 zł
szt.
Malina CZERWONA PÓŹNA
Malina CZERWONA PÓŹNA
3,49 zł
szt.
Brzoza pożyteczna DOORENBOS
Brzoza pożyteczna DOORENBOS
27,90 zł
szt.
Budleja Dawida trójkolorowa TRICOLOR
Budleja Dawida trójkolorowa TRICOLOR
33,90 zł
szt.
Czereśnia UKRAIŃSKA
Czereśnia UKRAIŃSKA
18,90 zł
szt.
Lagerstroemia czerwona RED IMPERATOR
Lagerstroemia czerwona RED IMPERATOR
31,90 zł
szt.
Trawa Kortaderia pampasowa BIAŁA
Trawa Kortaderia pampasowa BIAŁA
20,90 zł
szt.
Inni klienci kupili również
Świdośliwa LAMARCKA
Świdośliwa LAMARCKA
17,50 zł
szt.
TRAWA rozplenica japońska RED HEAD
TRAWA rozplenica japońska RED HEAD
18,90 zł
szt.
Guzikowiec ZACHODNI
Guzikowiec ZACHODNI
33,90 zł
szt.
Hortensja bukietowa LAVALAMP MOONROCK
Hortensja bukietowa LAVALAMP MOONROCK
26,90 zł
szt.
Regulamin sklepu

Właścicielem sklepu internetowyogrod.pl jest:
FHU "Internetowy Ogród" Joanna Jedynak
ul. Pogodna 22, 39-200 Dębica,
NIP: 8722370526
REGON: 181091396
BNP Paribas Bank Polska S.A.
87 1750 0009 0000 0000 2375 5866

 

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Warunkiem korzystania ze Sklepu i składania zamówień jest wyrażenie zgody przez Klienta na postanowienia Regulaminu. Korzystanie przez Klienta ze Sklepu oznacza, iż uważnie zapoznał się on z treścią Regulaminu, akceptuje Regulamin i wyraża zgodę na jego postanowienia.
 2. Zamówienia można składać poprzez stronę internetową internetowyogrod.pl oraz drogą e-mailową pod adresem: sklep@internetowyogrod.pl.
 3. Zamówienia realizowane są wyłącznie na terenie Polski.
 4. Ceny Towarów znajdujących się w Sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 5. Cena podana przy każdym Towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen Towarów znajdujących się w ofercie, jednak nie dotyczy to Towaru prawidłowo zamówionego przez Klienta.
 6. Wszystkie Towary znajdujące się w Sklepie są fabrycznie nowe.
 7. Towary widoczne na stronie internetowej Sklepu nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 8. Wielkość sadzonek uzależniona jest od pory roku. Wiosną w zależności od pogody i panującej temperatury z uśpionej części podziemnej wyrastają nowe pędy, kwiaty, liście. Sadzonki wysyłane wczesną wiosną pozbawione są nadziemnej części, stopniowo budzą się do życia z uśpionych w ziemi pąków. Większość z nich maksymalną wielkość osiąga na przełomie kwietnia i maja. Wysokość roślin iglastych dotyczy rośliny z donicą.
 9. Rośliny kopane z gruntu wysyłane są od 1 marca do 30 kwietnia oraz od 1 października do 30 listopada. Rośliny w doniczkach wysyłane są na bieżąco.
 10. Każde zamówienie złożone przez Klienta wymaga potwierdzenia ze strony Sklepu.

 

II. REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 2. Do złożenia zamówienia wymagana jest rejestracja Klienta.
 3. Do rejestracji Klienta i realizacji zamówienia konieczne jest podanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail) oraz adresu miejsca dostawy (ulica, kod pocztowy, miasto). W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych, Sprzedający podejmie próbę kontaktu z Klientem w celu ich uzupełnienia lub weryfikacji. W takim przypadku, gdy kontakt z Klientem nie będzie możliwy, Sprzedający zastrzega sobie prawo odstąpienia od realizacji zamówienia.
 4. O każdorazowym odstąpieniu od realizacji zamówienia Sprzedawca zobowiązany jest powiadomić Klienta ze wskazaniem przyczyny.
 5. Zrealizowane zamówienie zostanie potwierdzone wiadomością e-mail przesłaną na adres e-mail zamieszczony w formularzu zgłoszeniowym z podaniem daty wysyłki Towaru.
 6. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 7 dni, nie będą realizowane.
 7. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że Towar jest dostępny u Dostawców Sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, Sprzedający skontaktuje się z Klientem w celu ewentualnej zmiany zamówionego Towaru, anulowania zamówienia lub uzgodnienia orientacyjnego czasu jego realizacji.

 

 III. WARUNKI PŁATNOŚCI

 1. Za zakupiony Towar można zapłacić wybierając dowolny sposób dostępny i aktywny w danym momencie dla określonych transakcji w Sklepie: płatność online, przelew bankowy lub płatność za pobraniem.
 2. Przelew tradycyjny następuje na rachunek Sklepu podany na stronie internetowej. Towar jest wysyłany po wpłynięciu środków na konto.
 3. Płatność za pobraniem oznacza, że Klient płaci za towar kurierowi w momencie otrzymania przesyłki.
 4. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
 5. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, Sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

IV. DOSTARCZENIE TOWARU

 1. Miejscem wykonania umowy jest miejsce dostawy wskazane przez Klienta.
 2. Zamówione Towary są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.
 3. Zamówione produkty z działu ROŚLINY, ze względu na bezpieczeństwo wysyłane są w osobnych paczkach, w związku z czym podlegają osobnym opłatom za koszt transportu.
 4. W każdym przypadku przed dostarczeniem przesyłki kurier kontaktuje się z Klientem telefonicznie pod numer podany w trakcie składania zamówienia i uzgadnia dogodną godzinę dostawy.
 5. Czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności za zamówiony Towar. W przypadku płatności za pobraniem, czas realizacji zamówienia wynosi również do 10 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 6. Zaleca się, by Klient dokonał sprawdzenia stanu Towaru niezwłocznie po dostarczeniu przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń mogących powstać w transporcie, wskazanym jest by Klient sporządził wraz z kurierem odpowiedni protokół oraz niezwłocznie zawiadomił o tym fakcie Sklep. Protokół ten jest podstawą reklamacji, bez niego nie jesteśmy w stanie uznać ewentualnych roszczeń.
 7. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

V. REKLAMACJE

 1. Wszystkie Towary objęte są gwarancją producenta.
 2. Reklamację można złożyć drogą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej Sklepu lub w formie listu poleconego na adres Firmy.
 3. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię i nazwisko, adres e-mail, pod którym Klient występuje w Sklepie, opisanie transakcji, której reklamacja dotyczy lub innych okoliczności uzasadniających reklamację, a także konkretne żądanie Klienta związane ze składaną reklamacją (wzór reklamacji).
 4. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od dnia otrzymania Towaru wraz z dokładnie sprecyzowaną przyczyną reklamacji. Klient otrzyma informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji drogą korespondencji elektronicznej, na adres przypisany do Konta lub wskazany w reklamacji.
 5. Gdy wymiana bądź naprawa Towaru okaże się możliwa, Sklep powiadomi o tym Klienta oraz przekaże wszelkie informacje dotyczące dalszego toku postępowania.
 6. W przypadku odrzucenia reklamacji Sklep powiadomi o tym Klienta drogą elektroniczną podając powody tej decyzji.
 7. Zwrot należności w przypadku uznania reklamacji nastąpi w sposób analogiczny do wybranego przez Klienta sposobu płatności za Towar, a w przypadku zapłaty za pobraniem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy niezwłocznie po rozpoznaniu reklamacji, nie później niż w terminie 7 dni. W przypadku, gdy na zakupiony Towar została wystawiona faktura VAT, termin 7 dni liczony jest od daty zwrotu do naszej Firmy podpisanej przez Klienta faktury korygującej.
 8. Reklamowany Towar należy odesłać na adres Firmy podany w przesyłce.

 

VI. ZWROTY

 1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, Klient zawierający umowę poza salonem sprzedaży ma prawo odstąpienia, bez podania przyczyny, od umowy kupna Towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru. Akceptacja postanowień Regulaminu jest równoznaczna w skutkach z poinformowaniem Klienta o prawie odstąpienia od umowy w powyżej wskazanym terminie. Klient może odstąpić od umowy, składając stosowne oświadczenie drogą mailową.
 2. Do oświadczenia należy dołączyć paragon będący dowodem dokonania zakupu.
 3. Korzystając z prawa odstąpienia od umowy, Klient zobowiązany jest odesłać Towar na własny koszt. W przypadku gdy Klient nie złożył oświadczenia o odstąpieniu od umowy droga mailową, wraz z odesłaniem Towaru Klient zobowiązany jest również przesłać pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy wskazując numer rachunku bankowego, na które ma być zwrócona kwota ceny Towaru i koszt jego dostawy do Klienta.
 4. Zwrot jest możliwy tylko wtedy, gdy Towar znajduje się w stanie nienaruszonym i nie nosi śladów używania, zawiera wszystkie elementy, z którymi był dostarczony.
 5. Pieniądze stanowiące 100% ceny zakupu Towaru zwracane są przelewem na wskazane przez Klienta konto bankowe niezwłocznie po dokonaniu prawidłowego zwrotu, nie później niż w terminie do 7 dni roboczych. W przypadku, gdy na zakupiony Towar została wystawiona faktura VAT, termin 7 dni liczony jest od daty zwrotu do naszej firmy podpisanej przez Klienta faktury korygującej.
 6. Zwrotu należy dokonać na adres podany w przesyłce z otrzymanym towarem.

 

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W wyniku złożenia zamówienia Sprzedawca uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych Klienta w celu realizacji umowy sprzedaży Towaru. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży Towaru i kontaktu z Klientem, w tym, w celu informacji o ofercie, promocjach, archiwizacji, a także w celach marketingowych dotyczących produktów oferowanych przez Sklep.
 2. Podanie danych osobowych przy korzystaniu ze Sklepu jest dobrowolne, ale niezbędne do dokonania rejestracji lub zakupu w Sklepie.
 3. Sprzedający nie udostępni danych osobowych Klientów osobom trzecim w celu ich przetwarzania i wykorzystywania na potrzeby marketingowe. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych oraz prawem ich aktualizacji i poprawiania.
 4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
 5. Wszelkie kwestie sporne pomiędzy Sprzedawcą a Kupującym będą rozwiązywane polubownie. W przypadku braku możliwości polubownego rozwiązania sporu właściwy będzie Sąd dla siedziby Sprzedającego.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl