Piwonia Paeonia GREEN HALO

Nowość
0.0


szt.
Formy płatności
Czas realizacji
- 7 dni roboczych
Wysyłka
- 19,90 zł
Kontakt

Cechy produktu

Wysokość
20 - 30 cm
Pojemnik
C4
Wysokość docelowa
60 - 70 cm
Barwa liści
Zielona
Stanowisko
SłonecznePółcieniste
Barwa kwiatów
Wielobarwna
Termin kwitnienia
MajCzerwiec
Maksymalnie w paczce
8

Opis produktu

Piwonia Green Halo to wyjątkowa odmiana piwonii, która wyróżnia się swoją niezwykłą urodą i nietypowym kolorem. Jej kwiaty są prawdziwym rarytasem, prezentując pełne kwiaty o nietypowym kolorze i eleganckim wyglądzie. Green Halo zachwyca swoim oryginalnym urokiem, charakteryzując się jasnymi płatkami, na których widoczny jest delikatny zielony obramowanie, co nadaje jej niezwykły, wyjątkowy wygląd. Roślina ta osiąga średnią wysokość, zazwyczaj wynoszącą około 60-70 cm. Jej liście są ciemnozielone, co stanowi doskonałe tło dla niezwykłych kwiatów. Kwitnie zwykle w okresie środkowego lata, tworząc w ogrodzie niezwykłą atmosferę.

Piwonia lubi stanowisko słoneczne. Toleruje także stanowiska półcieniste, jeśli przynajmniej przez połowę dnia będzie oświetlana przez słońce. Rośliny lubią rosnąć na otwartej przestrzeni – jednak osłoniętej od wiatru. Może rosnąć na każdej glebie, jednak idealnym podłożem są gleby żyzne, średnio zwięzłe, utrzymujące wodę w okresie suszy o pH 5-6.

Piwonia jest uniwersalną rośliną i ma bardzo różnorodne zastosowanie. Polecana do sadzenia w ogrodach przydomowych, w kompozycjach oraz na rabatach bylinowych.Dzięki pięknym kwiatom odmianę warto posadzić w grupach na trawnikach, gdzie rośliny utworzą kolorowy szpaler lub żywopłot oddzielający fragment ogrodu. Kwiaty piwonii znajdą zastosowanie w tworzeniu bukietów kwiatów.

Zmienność sadzonek w różnych porach roku

Wielkość sadzonek uzależniona jest od pory roku. Wiosną w zależności od pogody i panującej temperatury z uśpionej części podziemnej wyrastają nowe pędy, kwiaty, liście. Sadzonki wysyłane wczesną wiosną pozbawione są nadziemnej części, stopniowo budzą się do życia z uśpionych w ziemi pąków.

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Jeśli masz ten produkt, możesz pomóc innym kupującym dokonać odpowiedniego wyboru, dodając swoją opinię.
Najpierw musisz się zalogować lub kliknąć link do wystawiania opinii z maila.

Zapisz się do Newslettera!

I otrzymaj kod rabatowy -10% na swoje pierwsze zakupy

Kontakt

604 337 851

sklep@internetowyogrod.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 13:00

Social Media

Facebook

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przesyłki nadawane dzięki

GLS

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop