Brzoza pożyteczna DOORENBOS

80 - 100 cm
120 - 140 cm
160 - 180 cm
180 - 200 cm
Rabat do -10%
Promocja kończy się za
0
0
0
0

szt.
Czas realizacji
- 7 dni roboczych
W tym czasie przygotujemy paczkę do wysyłki lub odbioru
Kurier
- 19,90 zł
GLSGLS19,90 zł
Kontakt
Zadzwoń teraz: 604 337 851

Cechy produktu

Wysokość
80 cm - 100 cm140 cm - 160 cm160 cm - 180 cm180 cm - 200 cm
Pojemnik
C5BalotC2C3
Barwa liści
Zielona
Stanowisko
SłonecznePółcieniste
Maksymalnie w paczce
2510
Wysokość docelowa
12 m - 15 m

Opis produktu

Brzoza pożyteczna 'Doorenbos' jest szybko rosnącym drzewem, dorastającym do 10-15 m wysokości, o luźnej, ażurowej koronie, o luźno ułożonych, sztywnych wyprostowanych, wzniesionych gałęziach i dość nisko rozgałęziających się pniach. Kora jest cienka, śnieżnobiała, gładka, u starszych egzemplarzy może być nieco zaczerwieniona, z poziomymi przetchlinkami i łuszczy się charakterystycznie, okrężnie, cienkimi płatami. Śnieżnobiała kora pojawia się już na 2-letnich pędach, na młodszych, jednorocznych przyrostach jest oliwkowobrązowa.

Brzoza pożyteczna 'Doorenbos' najlepiej rośnie na słonecznych stanowiskach. Jest gatunkiem ruderalnym, co oznacza, że urośnie nawet na słabych, piaszczystych glebach. Jest odporna na suszę, ale ze względu na płytki system korzeniowy, może zasychać i zamierać przy gwałtownym spadku wód gruntowych (np. po melioracji okolicznych terenów lub w wyniku dużej suszy).

Brzoza pożyteczna 'Doorenbos' to doskonała roślina ozdobna, polecana do dużych ogrodów, parków i zieleni osiedlowej, szczególnie wartościowa w dużych założeniach naturalistycznych i zadrzewieniach w otwartym krajobrazie.

Opinie klientów

5/5 5
4/5 4
3/5 3
2/5 2
1/5 1
Podziel się swoją opinią!
Jeśli masz ten produkt, możesz pomóc innym kupującym dokonać odpowiedniego wyboru, dodając swoją opinię.
Najpierw musisz się zalogować lub kliknąć link do wystawiania opinii z maila.

Opinie weryfikujemy dowodem zakupu, dzięki czemu masz pewność, że klienci zapoznali się z tym produktem
Polecam, Prawdziwa brzoza doorenbos sadzonki zdrowe, piękna sadzonka dobrze ukorzeniona, bez zarzutow, bardzo ładne sadzonki, fajne drzewko. szkoda ze musi rosnac z 5 lat jak na zdjeciu. Ale poczekam., super, Piękna zdrowa sadzonka, Okaże sie, Muszę poczekać pare lat. sadzonka ok, Polecam, Sadzonki zdrowe,ladne.Polecam sklep., Wszystko sprawinie, drzewka dobrze zabezpieczone do transportu. Zakupiłam trzy brzozy o wysokości 180-200 cm niestety jedna brzoza ma zaledwie 140., Wszystko sprawinie, drzewka dobrze zabezpieczone do transportu. Zakupiłam trzy brzozy o wysokości 180-200 cm niestety jedna brzoza ma zaledwie 140., Wszystko sprawinie, drzewka dobrze zabezpieczone do transportu. Zakupiłam trzy brzozy o wysokości 180-200 cm niestety jedna brzoza ma zaledwie 140., Brzoza Doorenbos- sadzonki w bardzo słabej kondycji , zamówiłam 3 sztuki, jedna z sadzonek bez oznak życia, suchy "patyk" powyżej miejsca szczepienia. Brak odpowiedzi na reklamację w ustawowym terminie. Pozostałe dwie sadzonki po wyjęciu z doniczki z praktycznie szczątkowym systemem korzeniowym. Sadzonki nie wyglądają na ukorzenianie w doniczkach w których zostały przygotowane do wysyłki. Zamówione sadzonki w rozmiarze 110-130, otrzymałam sadzonki o maksymalnej wysokości z doniczką 70 cm., Zamówiłam 5 brzózek, jedna przyszła w tak fatalnym stanie, że naprawdę wstyd, że coś takiego przesłali. Oczywiście każde drzewko powinni mieć swoją "szanse" ale płacąc pełna kwotę za produkt oczekuje, że produkt będzie normalnej jakości. Brzoza była praktycznie z zasuszonymi wszystkimi liśćmi. Dodatkowo paczka została spakowana w piątek (taka dostałam informację na maila) a wysłana w poniedziałek. Przez ten czas rośliny były dosłownie ugotowane. Brzozy brązowieją, wychodzą im plamy na liściach, wygląda to na jakiś grzyb.

Zapisz się do Newslettera!

I otrzymaj kod rabatowy -10% na swoje pierwsze zakupy

Kontakt

604 337 851

sklep@internetowyogrod.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 13:00

Social Media

Facebook

Bezpieczne błyskawiczne płatności

Przesyłki nadawane dzięki

GLS

Sklep zrealizowany przez

LiteVar.shop