Zbiorniki ocynkowane 100 l - 500 l, Hydro-Vacuum

Nowy produkt

Zbiorniki produkowane przez HYDRO-VACUUM WĄBRZEŹNO. Wykonane z blachy stalowej niskowęglowej jako konstrukcje całkowicie spawane o pojemnościach: 100 l, 200 l, 300 l, 500 l (lub większych - dostępnych na zamówienie).

Więcej szczegółów

39 Przedmioty

590,00 zł brutto

Więcej informacji


Zbiorniki wykonane z blachy stalowej niskowęglowej jako konstrukcje całkowicie spawane o pojemnościach: 100 l, 200 l, 300 l, 500 l (lub większych - dostępnych na zamówienie). Wewnątrz pokryte powłoką ochronną cynkową.

Bezpieczne w użytkowaniu i w kontakcie z pitną wodą. Przeznaczone do zasilania w wodę budynków mieszkalnych i gospodarczych z własnych ujęć wodnych, płytkich warstw wodonośnych ze studni ocembrowanych i wierconych, stawów oraz zbiorników, w zestawach hydroforowych jako zbiornik wodno-powietrzny.

Pionowy układ zbiornika zapewniają 3 nogi przyspawane na jego obwodzie. Dodatkowe wyposażenie zbiornika stanowi osprzęt, w którego skład wchodzą: zawór do uzupełniania poduszki powietrznej, rurka wodowskazowa, manometr, korki zaślepowe (osprzęt należy zamawiać oddzielnie). Wysoka jakość wykonania zbiornika gwarantuje wyjątkową żywotność przez długie lata użytkowania.

PRODUCENT: HYDRO-VACUUM